Kategorie
Styl Życia

Wesele inne niż wszystkie

Wesele to dla bardzo wielu osób jeden z najważniejszych dni w życiu. Nikt nie powinien się więc dziwić, że starannie planują każdy detal – zaczynając od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, poprzez menu i wystrój sali, na scenografii i muzyce kończąc. Każdy życzyłby sobie, aby jego goście świetnie się bawili, a impreza na długo po jej zakończeniu pozostała w ich pamięci. Poniżej zaproponuję kilka interesujących sugestii na atrakcje, które można zaplanować dla przybyłych gości, a które równocześnie spowodują, że nasze wesele będzie tematem rozmów jeszcze przez wiele kolejnych tygodni.

Maszyny do baniek lub karton pełen balonów

Wynajmując maszyny do wytwarzania baniek mydlanych możemy uzyskać niezapomniany i bajkowy klimat. Atrakcja ta z pewnością dostarczy sporo zabawy młodszym gościom, a dla starszych będzie doskonałą okazją do zrobienia wyjątkowych zdjęć oraz nagrań wideo.

Podobnie zachwycający rezultat można uzyskać stosując ogromne pudło, po otwarciu którego ze środka wylatują dziesiątki, albo nawet setki kolorowanych balonów.

Obie powyższe atrakcje doskonale komponują się z maszyną do wytwarzania ciężkiego dymu.

Wytwornica ciężkiego dymu

Czy marzyłaś, aby Twój pierwszy taniec wyglądał jakbyście unosili się na obłokach? Mam dobrą wiadomość – jest to jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Wystarczy skorzystać z oferty firmy zajmującej się realizacją usług przy użyciu urządzeń służących do wytwarzania ciężkiego dymu.

Wysokiej wydajności maszyna do dymu pokryje całą salę gęstą warstwą chmur, które sprawią, że Wasz taniec będzie miał zapierający dech klimat. Dodatkowy atut jest taki, że unoszący się dym skutecznie zakamufluje wszystkie małe błędy w trakcie wykonywania układu tanecznego. Oczywiście wytwornica dymu doskonale sprawdzi się nie tylko w trakcie pierwszego tańca, ale również w wielu innych sytuacjach – wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Świecące napisy

Sporych wymiarów świecące litery układające się chociażby w napis KOCHAM będą doskonałą scenerią do zdjęć oraz nagrań wideo i sprawdzą się również jako element dekoracyjny sali. Z doświadczenia mogę podpowiedzieć, że goście wyjątkowo chętnie robią sobie sesje zdjęciowe przy tego typu napisach.

Fotolustro

Doskonałą pamiątkę w postaci humorystycznych zdjęć, a dodatkowo idealną porcję rozrywki zagwarantuje nam dość nowa atrakcja jaką jest Selfie Mirror. Maszyna ta, to nic innego jak duży panel dotykowy, który udaje lustro. Jego dotknięcie sprawia, że wykonywane jest zdjęcie – podobnie gdy wykonujemy selfie smartfonem.

Niektóre Fotolustra mają przeróżne dodatkowe opcje, takie jak wklejanie do zdjęć napisów, obróbka zrobionych zdjęć, nakładanie filtrów i inne podobne. Ponadto zdecydowana większość tych maszyn ma możliwość dołączenia drukarki, dzięki czemu wykonane fotografie można wydrukować natychmiast. Wystarczy zapozwać, przycisnąć i po chwili cieszyć się super pamiątką.

Firmy wynajmujące Magiczne Lustra na przyjęcia najczęściej zapewniają dodatkowe akcesoria pod postacią różnego rodzaju zabawnych masek czy innych elementów scenografii.

Decydując się na skorzystanie z kilku opcji jednocześnie warto wybrać firmę, która ma w ofercie wszystkie interesujące nas atrakcje. Tym sposobem możemy liczyć na bardziej atrakcyjne warunki umowy i bardziej przystępną cenę.

Przed podjęciem decyzji o rezerwacji warto spytać o zdanie właściciela sali na której urządzamy imprezę – może się okazać, że z pewnych przyczyn nie pozwoli na na uruchomieni któregoś z urządzeń.

Mimo iż wszystkie wyżej wspomniane propozycje zostały opisane w odniesieniu do przyjęcia weselnego, ale doskonale sprawdzą się też przy innych okazjach, jak przykładowo osiemnastki, komunie czy imprezy integracyjne. Wasi goście na pewno będą zadowoleni. Należy jednak pamiętać, że przeróżne atrakcje są tylko uzupełnieniem, bo nic nie zastąpi optymistycznego nastawiania i dobrego nastroju.

Zainteresowały Cię powyższe atrakcje? W takim razie zapraszamy na Weselne Atrakcje.